Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przedstaw się raz jeszcze.

+5
dagy
dwaejitokki(merph?XD)
Kareen
Agness
Olciak
9 posters

Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  Olciak Czw Lut 23, 2012 12:57 am

Co zmieniło się w Twoim życiu od czasów TH Fan?
Co teraz robisz, gdzie pracujesz/uczysz się?

Czyli ogólnie co tam u Was po latach?!

Olciak
Olciak
Admin

Liczba postów : 88
Join date : 22/02/2012
Age : 29

http://thfan.roll.tv

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  Agness Czw Lut 23, 2012 1:05 am

NIC się u mnie nie zmieniło, hehe.
Nadal się zajebiaszczo obijam, sucharzę, wiadomo - siskuję z tą oto kobietą Olciakiem vel. my fav. version Olgą, poza tym ZDAJE MATURE W TYM ROKU lol! Shocked Suspect
Agness
Agness
Admin

Liczba postów : 80
Join date : 22/02/2012
Age : 30
Skąd : los angeles.

https://www.youtube.com/CienkieBolki

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  Kareen Czw Lut 23, 2012 8:31 am

U mnie w sumie zmieniło się dużo, bo przeprowadziłam się do innego kraju XD
Ale poza tym dalej chodzę do szkoły i większych zmian nie widzę.
Kareen
Kareen

Liczba postów : 52
Join date : 23/02/2012
Age : 30
Skąd : sweet home alabama

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  dwaejitokki(merph?XD) Czw Lut 23, 2012 10:29 am

U mnie w sumie trochę się zmieniło xD oprócz tego, że przetrwałam gimnazjum, to trafiłam do liceum xD pokochałam wielu nowych artystów, ale nie przestałam kochać Tokio Hotel, chociaż ta miłość jest już nieco inna, ale zawsze zostanie <3 tęsknie za czasami forum *-*
dzisiaj uświadomiłam sobie, że już niedlugo mija 2 lata od koncertu Tokio Hotel O.O

dwaejitokki(merph?XD)

Liczba postów : 1
Join date : 23/02/2012
Age : 28
Skąd : Lublin

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  Olciak Czw Lut 23, 2012 1:17 pm

Oki, to teraz ja...

Też przetrwałam gimnazjum i poszłam do liceum, które jest mega nudne. Uczę się w nim prawie samego hiszpańskiego, no bo to taka dziwna klasa, ale to jest takie... dziwne. Nie czuję się tam aż tak fajnie jeśli chodzi o to, co mam robić. Sad To już na szczęście 2. rok. Czekają mnie jeszcze 2 lata w tym liceum... (nie, nie kiblowałam XD) ale może to później gdzieś wyjaśnię.
Cieszę się za to, że niedługo wakacje, a po wakacjach moje 18. urodziny i będę mogła robić więcej rzeczy, które chcę (np. zdać prawko... o ile mi się uda).
No a po liceum mam nadzieję, że wreszcie zacznie się coś dziać, bo do tej pory tylko jakieś małe wyjazdy ratowały moje życie... (ale z prawem jazdy kupię sobie auto i będę jeździć gdzie chcę hehe)

A teraz właśnie kończą mi się ferie i płakusiam.
Olciak
Olciak
Admin

Liczba postów : 88
Join date : 22/02/2012
Age : 29

http://thfan.roll.tv

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  dagy Czw Lut 23, 2012 10:34 pm

Tu Dagu$ka_TH ; p

No więc u mnie sporo zmian. Przede wszystkim poszłam do Liceum i przeżyłam prawie 3 rysujące lata. Przysięgłam sobie, że nigdy w życiu nie pozwolę iść moim dzieciom (o ile się na nie zdecyduje) pójść do mojego Liceum.
Aktualnie jestem w klasie maturalnej, kończą mi się ferie, nie zaczęłam pisać pracy na ustny egzamin z polskiego, nie przeczytałam żadnej z zadanych lektur i ogólnie nie powtórzyłam lektur...

A tak poza tym, to wszystko zajebiście ; D
dagy
dagy

Liczba postów : 14
Join date : 23/02/2012
Age : 31
Skąd : Piła

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  nac Czw Lut 23, 2012 11:11 pm

no siemaaaankooo ludziska ^^ Very Happy
powodzenia maturzystom tegorocznym i w ogóle!
a co u mnie? jakoś leci, studiuję sobie na politechnice wielce fascynujący kierunek inżynieria środowiska - (nie polecam, polibuda niszczy życie, serio), przeżyłam liceum, gdzie było super, matura też na lajcie, teraz studia a ja ciągle się obijam i spamuję w sieci Wink mieszkam sobie w Gliwicach aktualnie na mieszkaniu z koleżankami, trochę się imprezuje w akademikach i takie tam.


czas chyba w ogóle coś zaplanować na wakacje:DDD może jakieś spotkanko ? Very Happy
nac
nac

Liczba postów : 31
Join date : 23/02/2012
Age : 32
Skąd : Gliwice

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  mrskubiak Sob Lut 25, 2012 8:46 pm

SIEMA, tu mambuś, hahahaha, dobra mam innego nicka, bo u mnie się bardzo dużo zmieniło....

eee, więc.
chodzę do liceum (profil biol-chem DAŁAM CIAŁA, NARZEKAM W CHOLERĘ!) i eee, pokochałam siatkówkę, piłkę nożną kochałam w sumie już za czasów thfan, nie wiem co tam jeszcze? nie dzieje się u mnie nic ciekawego, może tyle, że zamiast siedzieć ciągle w miejscu to jeżdżę sobie do Jastrzębia na mecze siatkówki, ot co.
mrskubiak
mrskubiak

Liczba postów : 16
Join date : 25/02/2012
Age : 29
Skąd : Kielce

http://www.last.fm/user/caatalinaa95

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  Pejcz Sob Mar 17, 2012 9:10 pm

OMG, nie wierze, że tutaj jestem xD fokle

Oto ja! Jestem Paige, może ktoś z was mnie pamieta (chciałam sie zarejestrowac jako Paige ale usilnie wmawiają mi, że już jestem zalogowana xD)

W moim zyciu sie bardzo dużo zmienilo od czasu forum, jestem dorosla (pełnoletnia, znaczy sie), chodze do liceum, przeprowadziłam sie do stolycy, straciłam przyjaciółkę, zyskałam przyjaciółkę... No i nie słucham już TH i zainteresowania mi się trochę zmieniły, to oczywiste. Właściwie to chyba tylko nick po mnie został ;)

Ale strasznie fajnie zobaczyc tu ludzi ktorych kojarze, od razu stare piękne czasy sie przypominają ;D Pozdrawiam :D

Pejcz

Liczba postów : 2
Join date : 17/03/2012

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  videl_vego Czw Maj 17, 2012 6:07 pm

Nie sądziłam, ze jeszcze będę na forum związanym z TH.

Miło was znowu widzieć Wink Tu hmm nie pamiętam jaki miałam link xD albo videl_vego, albo viavin. coś takiego, mam nadzieję, ze ktoś pamięta Very Happy

U mnie zmieniło się dużo.
Studiuję psychologię społeczną, jestem na pierwszym roku, mam już 20 lat więc przydałoby się wreszcie wydorośleć, ale jakoś sie nie zapowiada ;P
Co to TH nie mam pojęcia co u nich. Słucham czasami jeszcze ich piosenek, bo nadal je lubię, ale to już nie jest taka miłość jak kiedyś.
Pozdrawiam! Wink

videl_vego

Liczba postów : 4
Join date : 17/05/2012
Age : 32

Powrót do góry Go down

Przedstaw się raz jeszcze. Empty Re: Przedstaw się raz jeszcze.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach